Prikaži  NK - NSS SSS - VK VŠS - VSS

— Kandidati s radnim iskustvom

SSS - VK Mješovita srednja mašinska škola Kandidat Faris Kadić — Mjesto prebivališta Živinice
SSS - VK Mss Živinice Kandidat Elvis Muminhodzic — Mjesto prebivališta Živinice
SSS - VK Srednja Veterinarska skola Kandidat Belma Brajlović — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Fakultet za saobraćaj i komunikacije Kandidat Jasmina Alibegović — Mjesto prebivališta Alipašino polje A-I
VŠS - VSS Sveučilište u Mostaru "Ekonomski fakultet" Kandidat Ljupka Martinović — Mjesto prebivališta Travnik
SSS - VK Prva gimnazija Zenica Kandidat Amila Smriko-Jašarević — Mjesto prebivališta Zenica
VŠS - VSS Metalurško-tehnološki fakultet Kandidat Saletović Eldina — Mjesto prebivališta Zenica
SSS - VK Jovan ducic Kandidat Dusko jagodic, Bez regionalnih ograničenja
VŠS - VSS Fakultet sporta i tjelesnog odgoja Kandidat Damir Guhdija, Bez regionalnih ograničenja
SSS - VK MSŠ Kalesija Kandidat Sanela Paščanović — Mjesto prebivališta Kalesija
VŠS - VSS Univerzitet za poslovne studije Kandidat Vedrana Golubović — Mjesto prebivališta Malta
VŠS - VSS Pravni fakultet Sarajevo Kandidat Anel Muslic, Bez regionalnih ograničenja
VŠS - VSS Filozofski fakultet Tuzla Kandidat Jasmina Kesetovic — Mjesto prebivališta Srebrenik
VŠS - VSS Fakultet političkih nauka Kandidat Tijana Zukić-Hodžić — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Ekonomski fakultet u Sarajevu - master Kandidat Belma Vrco Alibašić — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Ekonomski fakultet Univerzitet Sarajevo Kandidat Sarač Lejla — Mjesto prebivališta Sarajevo centar
VŠS - VSS Filozofski fakultet u Sarajevu Kandidat Lejla Zelić-Dželilović — Mjesto prebivališta Konjic
NK - NSS Fakultet Politickih nauka Kandidat Kenad Zuko, Bez regionalnih ograničenja
NK - NSS Srednja škola za saobraćaj i komunikacije Kandidat Amar Bećirbašić — Mjesto prebivališta Koševsko Brdo
VŠS - VSS Fakultet kriminalističkih nauka Kandidat Vildana Šarić, Bez regionalnih ograničenja
NK - NSS Tehnološki fakultet Kandidat Denisa Mehić — Mjesto prebivališta Alipašino polje A-II
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Helga Lučić — Mjesto prebivališta Pale
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Alen Fatić — Mjesto prebivališta Sokolovići
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Elma Zukić — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Pravni fakultet Univerziteta u Sarajevu Kandidat Eldina Čavkunović — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Nedim Hastor — Mjesto prebivališta Saraj polje
SSS - VK Mašinska škola Kandidat Sulejman Musić, Bez regionalnih ograničenja
VŠS - VSS Ekonomski fakultet Kandidat Kenan Destanović — Mjesto prebivališta Bijelo Polje
SSS - VK Srednja tehnička škola Kandidat Ahmet Čamdžić — Mjesto prebivališta Zavidovići
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Mirela Karahasanović — Mjesto prebivališta Sarajevo

  1  2  3  »