↓ Slučajni; Kandidati...


SSS - VK Srednja grafička tehnička škola Kandidat Edin Dulaš ← Mjesto; prebivališta* Sokolovići
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Eldina Alihodžić ← Mjesto; prebivališta* Zavidovići
VŠS - VSS Viša Poslovna škola Beograd Kandidat Suana Banda, Bez; regionalnih ,ograničenja
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Samira Avdić ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo
SSS - VK Gimnazija Živinice Kandidat Edina Hodžić ← Mjesto; prebivališta* Živinice
SSS - VK Srednja ugostiteljsko turistička škola Kandidat Ivan Knežević ← Mjesto; prebivališta* Kiseljak
VŠS - VSS Poljoprivredno prehrambeni fakultet Kandidat Alma Marušić, Bez; regionalnih ,ograničenja
SSS - VK Prva gimnazija Zenica Kandidat Amila Smriko-Jašarević ← Mjesto; prebivališta* Zenica
VŠS - VSS Sveučilište u Mostaru "Ekonomski fakultet" Kandidat Ljupka Martinović ← Mjesto; prebivališta* Travnik
SSS - VK Srednja škola za saobraćaj i komunikacije Kandidat Amar Bećirbašić ← Mjesto; prebivališta* Koševsko Brdo
VŠS - VSS Univerzitet za poslovne studije Kandidat Vedrana Golubović ← Mjesto; prebivališta* Malta
SSS - VK Srednja mješovita saobraćajna škola Kandidat Ibrahim Morankić ← Mjesto; prebivališta* Tuzla
SSS - VK Građevinska tehnička škola Kandidat Izudina Mujkanović ← Mjesto; prebivališta* Gradačac
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Adna Hajdarović ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo
VŠS - VSS Fakultet za saobraćaj i komunikacije Kandidat Jasmina Alibegović ← Mjesto; prebivališta* Alipašino polje A-I
VŠS - VSS Fakultet političkih nauka Kandidat Semir Kadrić, Bez; regionalnih ,ograničenja
SSS - VK Srednja škola za saobraćaj i, komunikacije Kandidat Čakar Eldin ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Adela Ahmetović, Bez; regionalnih ,ograničenja
SSS - VK Srednjoškolski centar Vogošća Kandidat Dževad Osmanović, Bez; regionalnih ,ograničenja
SSS - VK Srednja mašinska, tehnička škola Kandidat Alen Ligata, Bez; regionalnih ,ograničenja
VŠS - VSS Poljoprivredno prehrambeni fakultet Kandidat Sejda Sadiković ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo
VŠS - VSS Fakultet sporta i tjelesnog odgoja Kandidat Damir Guhdija, Bez; regionalnih ,ograničenja
SSS - VK Elektrotehnička škola za energetiku Kandidat Đenan Gačanin ← Mjesto; prebivališta* Sokolovići
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Helga Lučić ← Mjesto; prebivališta* Pale
SSS - VK Srednja škola poljoprovrede, prehrane, veterine i, uslužnih djelatnosti Kandidat Emad Efendić, Bez; regionalnih ,ograničenja
SSS - VK Srednja medicinska škola Kandidat Tatjana Stevanović ← Mjesto; prebivališta* Sarajevo
SSS - VK Mješovita srednja mašinska škola Kandidat Faris Kadić ← Mjesto; prebivališta* Živinice
SSS - VK Srednja mašinska tehnička škola Kandidat Ulbert Avdović ← Mjesto; prebivališta* Sokolovići
VŠS - VSS Ekonomska škola Split Kandidat Samira Avdić ← Mjesto; prebivališta* Dolac Sarajevo
VŠS - VSS Fakultet zdravstvenih studija Kandidat Redžić Anel , Bez; regionalnih ,ograničenja