— Izdvojeni kandidati

VŠS - VSS Univerzitet za poslovne studije Kandidat Vedrana Golubović — Mjesto prebivališta Malta
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Alen Fatić — Mjesto prebivališta Sokolovići
VŠS - VSS Ekonomski fakultet u Sarajevu - master Kandidat Belma Vrco Alibašić — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Elektrotehnički fakultet Kandidat Kenan Dželilović — Mjesto prebivališta Sokolovići

— Najnoviji kandidati

VŠS - VSS Fakultet kriminalističkih nauka Kandidat Elma Kašić — Mjesto prebivališta Saraj polje
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Amela Hodzic-Avdovic — Mjesto prebivališta Sarajevo
SSS - VK Mješovita srednja mašinska škola Kandidat Faris Kadić — Mjesto prebivališta Živinice
SSS - VK Mss Živinice Kandidat Elvis Muminhodzic — Mjesto prebivališta Živinice
SSS - VK Srednja Veterinarska skola Kandidat Belma Brajlović — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Fakultet za saobraćaj i komunikacije Kandidat Jasmina Alibegović — Mjesto prebivališta Alipašino polje A-I
VŠS - VSS Sveučilište u Mostaru "Ekonomski fakultet" Kandidat Ljupka Martinović — Mjesto prebivališta Travnik
SSS - VK Prva gimnazija Zenica Kandidat Amila Smriko-Jašarević — Mjesto prebivališta Zenica
VŠS - VSS Metalurško-tehnološki fakultet Kandidat Saletović Eldina — Mjesto prebivališta Zenica
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Djordje Travar, Bez regionalnih ograničenja
SSS - VK Tehnička škola, Banja Luka Kandidat Jelena Jokanović — Mjesto prebivališta Banja Luka
VŠS - VSS Univerzitet u Tuzli Kandidat Almedina Bajrić — Mjesto prebivališta Banovici
SSS - VK Jovan ducic Kandidat Dusko jagodic, Bez regionalnih ograničenja
VŠS - VSS Saobraćajni fakultet Kandidat Nermin Škrebo — Mjesto prebivališta Doboj Istok
VŠS - VSS Fakultet sporta i tjelesnog odgoja Kandidat Damir Guhdija, Bez regionalnih ograničenja
SSS - VK MSŠ Kalesija Kandidat Sanela Paščanović — Mjesto prebivališta Kalesija
VŠS - VSS Univerzitet za poslovne studije Kandidat Vedrana Golubović — Mjesto prebivališta Malta
VŠS - VSS Pravni fakultet Sarajevo Kandidat Anel Muslic, Bez regionalnih ograničenja
VŠS - VSS Filozofski fakultet Tuzla Kandidat Jasmina Kesetovic — Mjesto prebivališta Srebrenik
VŠS - VSS Viša Poslovna škola Beograd Kandidat Suana Banda, Bez regionalnih ograničenja
VŠS - VSS Fakultet političkih nauka Kandidat Tijana Zukić-Hodžić — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Ekonomski fakultet u Sarajevu - master Kandidat Belma Vrco Alibašić — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Ekonomski fakultet Univerzitet Sarajevo Kandidat Sarač Lejla — Mjesto prebivališta Sarajevo centar
VŠS - VSS Filozofski fakultet u Sarajevu Kandidat Lejla Zelić-Dželilović — Mjesto prebivališta Konjic
VŠS - VSS Fakultet Politickih nauka Kandidat Kenad Zuko, Bez regionalnih ograničenja
SSS - VK Srednja škola za saobraćaj i komunikacije Kandidat Amar Bećirbašić — Mjesto prebivališta Koševsko Brdo
VŠS - VSS Fakultet kriminalističkih nauka Kandidat Vildana Šarić, Bez regionalnih ograničenja
VŠS - VSS Tehnološki fakultet Kandidat Denisa Mehić — Mjesto prebivališta Alipašino polje A-II
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Helga Lučić — Mjesto prebivališta Pale
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Alen Fatić — Mjesto prebivališta Sokolovići

— Popularni kandidati

VŠS - VSS Elektrotehnički fakultet Kandidat Kenan Dželilović — Mjesto prebivališta Sokolovići 9 Apliciranja
SSS - VK Četvrta gimnazija Kandidat Muhamed Đuderija — Mjesto prebivališta Ilidža 3 Apliciranja
VŠS - VSS Fakultet za saobraćaj i, komunikacije Kandidat Adis Radončić — Mjesto prebivališta Butmir 3 Apliciranja
SSS - VK Srednja ugostiteljsko turistička škola Kandidat Ivan Knežević — Mjesto prebivališta Kiseljak 2 Apliciranja
SSS - VK Peta gimnazija Kandidat Mirsad Zenović — Mjesto prebivališta Sarajevo 2 Apliciranja
SSS - VK Elektrotehnička škola za energetiku Kandidat Đenan Gačanin — Mjesto prebivališta Sokolovići 1 Apliciranja
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Adna Hajdarović — Mjesto prebivališta Sarajevo 1 Apliciranja
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Mirela Karahasanović — Mjesto prebivališta Sarajevo 1 Apliciranja
SSS - VK Četvrta gimnazija Kandidat Almin Hodžić — Mjesto prebivališta Sokolovići 1 Apliciranja
SSS - VK Srednja mašinska tehnička škola Kandidat Ulbert Avdović — Mjesto prebivališta Sokolovići 1 Apliciranja
SSS - VK Srednja grafička tehnička škola Kandidat Edin Dulaš — Mjesto prebivališta Sokolovići 1 Apliciranja
SSS - VK Elektrotehnička škola za energetiku Kandidat Mirza Omerbegović — Mjesto prebivališta Sarajevo 1 Apliciranja
VŠS - VSS Fakultet političkih nauka Kandidat Azra Teparić — Mjesto prebivališta Čengić Vila 1 Apliciranja
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Amela Hodžić — Mjesto prebivališta Ilidža 1 Apliciranja