Prikaži  NK - NSS SSS - VK VŠS - VSS

— Kandidati bez radnog iskustva

VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Djordje Travar, Bez regionalnih ograničenja
NK - NSS Tehnička škola, Banja Luka Kandidat Jelena Jokanović — Mjesto prebivališta Banja Luka
VŠS - VSS Univerzitet u Tuzli Kandidat Almedina Bajrić — Mjesto prebivališta Banovici
VŠS - VSS Saobraćajni fakultet Kandidat Nermin Škrebo — Mjesto prebivališta Doboj Istok
VŠS - VSS Viša Poslovna škola Beograd Kandidat Suana Banda, Bez regionalnih ograničenja
VŠS - VSS Fakultet politiclih nauka Kandidat Emina Kurtović — Mjesto prebivališta Sarajevo
SSS - VK Elektrotehnička škola Kandidat Amar Muhibič — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Univerzitet za poslovne studije Banja Luka Kandidat Vedrana Golubović — Mjesto prebivališta Malta
VŠS - VSS Fakultet političkih nauka Kandidat Sabira Rzvic Begić — Mjesto prebivališta Dobrinja A
VŠS - VSS Poljoprivredno prehrambeni fakultet Kandidat Ermina Uzunović — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Flozofski fakultet Sarajevo Kandidat Mirsad Čepalo — Mjesto prebivališta Sarajevo centar
SSS - VK Gimnazija Živinice Kandidat Edina Hodžić — Mjesto prebivališta Živinice
SSS - VK Srednja škola poljoprovrede, prehrane, veterine i, uslužnih djelatnosti Kandidat Emad Efendić, Bez regionalnih ograničenja
SSS - VK Srednja medicinska škola Kandidat Leila Gljiva — Mjesto prebivališta Podhrastovi
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Zerina Veletovac — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Građevinski fakultet Univerziteta u Sarajevu Kandidat Denisa Ibrahimović — Mjesto prebivališta Sarajevo Centar
SSS - VK Srednja medicinska škola Kandidat Tatjana Stevanović — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Poljoprivredno prehrambeni fakultet Kandidat Sejda Sadiković — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Adela Ahmetović, Bez regionalnih ograničenja
VŠS - VSS Fakultet političkih nauka Kandidat Semir Kadrić, Bez regionalnih ograničenja
VŠS - VSS Prirodno matematički fakultet Kandidat Azra Bašović — Mjesto prebivališta Hrasnica
VŠS - VSS Filozofski fakultet Kandidat Eldina Alihodžić — Mjesto prebivališta Zavidovići
VŠS - VSS Fakultet političkih nauka Kandidat Arijana Zornić — Mjesto prebivališta Hrasno Brdo
VŠS - VSS Pravni fakultet u Sarajevu Kandidat Mirela Huseinović, Bez regionalnih ograničenja
SSS - VK Srednja škola za saobraćaj i, komunikacije Kandidat Čakar Eldin — Mjesto prebivališta Sarajevo
NK - NSS Mješovita srednja elektortehnička škola Kandidat Alen Bešić, Bez regionalnih ograničenja
VŠS - VSS Pravni fakultet Kandidat Eldina Čavkunović — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Rudarsko geolosko građevinski fakultet Kandidat Aldin Ibrahimović — Mjesto prebivališta Živinice
SSS - VK Elektrotehnička škola za energetiku Kandidat Mirza Omerbegović — Mjesto prebivališta Sarajevo
VŠS - VSS Fakultet za saobraćaj i, komunikacije Kandidat Adis Radončić — Mjesto prebivališta Butmir

  1  2  »